Kurumsal

Barış İnşaat Enerji Madencilik San. ve Tic. A.Ş., 40 yıllık müteahhitlik tecrübesi ile dekapaj ve maden çıkarma sektörünün lider kuruluşlarından biridir. 1983 yılında Tavşanlı-Kütahya’da Yönetim Kurulu Başkanımız Hikmet Karadeniz tarafından Barış Hafriyat ve Madencilik A.Ş. olarak kurulan şirketimiz, 1986 yılından itibaren merkezini Ankara’ya taşımıştır. 2002 yılında ünvanımız şirketimizin büyüme ve yeniden yapılandırma faaliyetleri çerçevesinde Barış İnşaat Enerji Madencilik San.ve Tic. A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Firmamız, bugüne kadar 250.000.000 m3 dekapaj ve 14.000.000 ton cevher üretimini başarıyla gerçekleştirmiştir. Şirketimiz, rekabetçi şartlarda üstlenmiş olduğu işleri en iyi şekilde, zamanında ve kalite prensiplerine bağlı kalarak tamamlamış ve sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur.

Gelişen teknolojiler doğrultusunda yatırımlar yaparak, ülkemizde önemli projelere imza atan firmamız, zengin makina parkı ve eğitimli personeli ile çalışmalarını her geçen gün artan bir ivme ile sürdürmektedir. TS EN ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ve TSE İSG-OHSAS TS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamız, hizmet ve üretim faaliyetlerinin her aşamasında yüksek kalite standartlarını sağlamak amacıyla kapsamlı bir kalite politikası yürütmektedir.